Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Kontakta administration och ledning

Kontaktuppgifter till personal inom administration, ledning och IT.

Administration och ledning

Susanne Tidstrand
Rektor
susanne.tidstrand@haninge.se

Håkan Lindgren
Biträdande Rektor
hakan.lindgren@haninge.se

Kerstin Andersson
Biträdande Rektor
kerstin.b.andersson@haninge.se

Sophia Stureson
Biträdande Rektor
sophia.stureson@haninge.se

Susanne Löhman
Administrativ chef
08-606 83 45
susanne.lohman@haninge.se

Lars Hall
Intendent
08-606 79 05
lars.hall@haninge.se

Jale Köylüoglu
Koordinator
08-606 84 87
jale.koyluoglu@haninge.se

Carina Krispinsson
Utbildningsassistent
08-606 71 20
carina.krispinsson@haninge.se

Denice de Wendel
Utbildningsassistent
08-606 76 83
denice.dewendel@haninge.se

Ewa Norman
Utbildningsassistent
08-606 80 56
ewa.norman@haninge.se

Kerstin Ekström
Utbildningsassistent
08-606 47 77
kerstin.ekstrom@haninge.se

Kübra Karaca
Utbildningsassistent
08-606 79 04
kubra.karaca@haninge.se

Natasa Milovanovic
Utbildningsassistent
08-606 52 83
natasa.milovanovic@haninge.se

Maud Wikström
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 79 09
maud.wikstrom@haninge.se

Milli Leon
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 79 13
milli.leon@haninge.se

Tina Hellström
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 91 05
tina.hellstrom@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 17 december 2020

Kontakt

Centrum Vux Reception
08-606 79 01
centrumvux@haninge.se

Besöksadress
Marinens väg 30, ingång O, plan 5