Kontakta administration och ledning

Kontaktuppgifter till personal inom administration, ledning och IT.

Administration och ledning

Susanne Tidstrand
Rektor
08-606 79 11
susanne.tidstrand@haninge.se

Björn-Olof Söderholm
Biträdande Rektor
08-606 77 76
bjorn-olof.soderholm@haninge.se

Eva Ahlberg
Biträdande Rektor
08-606 79 03
eva.ahlberg@haninge.se

Hadi Hormozi
SFI-samordnare
08-606 79 08
hadi.hormozi@haninge.se

Susanne Löhman
Skolkoordinator/Personal
08-606 83 45
susanne.lohman@haninge.se

Lars Hall
Intendent
08-606 79 05
lars.hall@haninge.se

Carina Krispinsson
Utbildningsassistent
08-606 71 20
carina.krispinsson@haninge.se

Beatrice de Wendel
Utbildningsassistent
08-606 84 17
beatrice.dewendel@haninge.se

Selma Johannesson
Utbildningsassistent
08-606 52 83
selma.johannesson@haninge.se

Jale Köylüoglu
Koordinator
08-606 84 87
jale.koyluoglu@haninge.se

Kübra Ugur
Utbildningsassistent
08-606 79 04
kubra.ugur@haninge.se

Kerstin Ekström
Utbildningsassistent
08-606 47 77
kerstin.ekstrom@haninge.se

Gunilla Lövgren
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 79 53
gunilla.lovgren@haninge.se

Tina Hellstöm
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 91 05
tina.hellstrom@haninge.se

Maud Wikström
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 79 09
maud.wikstrom@haninge.se

Milli Leon
Studie- och yrkesvägledare
08-606 79 50/ 79 13
milli.leon@haninge.se

Charlotte Wiren
Kurator
08- 606 52 67
charlotte.wiren@haninge.se

Anna Frisk
Resurspedagog
anna.frisk@haninge.se

IT och IT-support

Hassan Kakwandi
IT och V-klass
08-6O6 79 61
hassan.kakwandi@haninge.se

Håkan Wiklund
IT-support
08-606 77 52
hakan.wiklund@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 31 augusti 2018