Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Kontakta lärare

Kontaktuppgifter till lärarna på Centrum Vux.

Ämneslärare i sammanhållna utbildningar

Amir Nikberg
Vård
amirarsalan.nikberg@haninge.se

Anna Ek
Barnskötarutbildning
anna.ek@haninge.se

Anette Dysing
Vård
anette.dysing@haninge.se

Björn Bergdahl
Måleri/Lärling
bjorn.bergdahl@haninge.se

Cecilia Breding
Vård
cecilia.breding@haninge.se

David Saleh
Vård
david.saleh@haninge.se

Fatemeh Rigi
Vård
fatemeh.rigi@haninge.se

Kristina Lönegren
Vård
kristina.lonegren@haninge.se

Lisa Månsson
Ekonomi
lisa.mansson@haninge.se

Maria Romanowski
Ekonomi
maria.romanowski@haninge.se

Monica Sipilä
Vård
monica.sipila@haninge.se

Roberth Tovik
Bagare/konditor
tovik74@gmail.com

Stella Bengtar
Barnskötarutbildning
stella.bengtar@haninge.se

Yrkeshögskolelärare

Anne-May Ots Hagqvist
YH vårdadministratör
08-606 81 32
070-450 77 15
sms: 072-506 09 53
annemay.otshagqvist@haninge.se

Essi Stenroos
YH vårdadministratör
essi.stenroos@haninge.se

Hedvig Hellbrand
YH vårdadministratör
070-486 79 17
hedvig.hellbrand@haninge.se

Ämneslärare i grundskola och gymnasium

Bengt Andersson
Matematik
bengt.andersson@haninge.se

Birgit Gebel
Engelska
Birgit.gebel@haninge.se

Hibel Shekar
Matematik
hibel.shekar@haninge.se

Jeanette Karlberg
SVA
jeanette.karlberg@haninge.se

Kerstin Eklund
Engelska 
kerstin.eklund@haninge.se

Larissa Stock
Engelska
larissa.stock@haninge.se

Lotta Rudstedt Szadaj
Svenska
lotta.rudstedt@haninge.se

Maria Pedram
SVA
maria.pedram@haninge.se

Michael Franzl
Samhällskunskap
michael.franzl@haninge.se

Miia Luomajoki
SVA
miia.luomajoki@haninge.se

Natalia Pasierska
SVA/Barnskötare
natalia.pasierska@haninge.se

Phyllis Hallsjö
Engelska
phyllis.hallsjo@haninge.se

Raija Kemppainen
SVA
raija.kemppainen@haninge.se

Ricardo Troncoso
SVA
ricardo.troncoso@haninge.se

Rojina Tabatabaei
Engelska
08-606 5512
rojina.tabatabaei@haninge.se

Soledad Shabo
SVA
soledad.shabo@haninge.se

Åsa Jälevik
SVA
asa.jalevik@haninge.se

SUV, Särskild utbildning för vuxna

Elisabet Sjöstedt
SUV/Speciallärare
elisabet.sjostedt@haninge.se

Inga Fedcuk
SUV
inga.fedcuk@haninge.se

Jennifer Eklund
SUV/SYV
08-606 79 60
jennifer.eklund@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 31 augusti 2018

Kontakt

Centrum Vux Reception
08-606 79 01
centrumvux@haninge.se

Besöksadress
Marinens väg 30, ingång O, plan 5