Kontakt administration och SFI-lärare

Kontaktuppgifter till administration och lärarna i SFH, Svenska för hantverkare, på Dalarövägen 33.

Administration och lärare i SFH, Svenska för hantverkare

Ewa Norman
SFH-samordnare
08-606 80 56
ewa.norman@haninge.se

Krister Forsberg
Praktiksamordnare
08-606 87 81
krister.forsberg@haninge.se

Ing-Marie Bolander
SFH- administratör
08-606 77 81
ingmarie.bolander@haninge.se

Beatrice de Wendel
SFH- administratör
08-606 84 17
beatrice.dewendel@haninge.se

Hans Viberg
SFH-lärare Bygg/Trä
hans.a.viberg@haninge.se

Sven-Åke Karlsson
SFH-lärare Bygg/Trä
svenake.karlsson@haninge.se

Amie Norrman Söderman
SFH-lärare Måleri
amie.norrmansoderman@haninge.se

Björn Bergdahl
SFH-lärare Måleri
bjorn.bergdahl@haninge.se

Bengt Wallberg
SFH-lärare El
sfh.el.bw@gmail.com

Sven-Eric Wijk
SFH-lärare Fordon - mek
sveneric.hjordwijk@haninge.se

Roy Eriksson
Instruktör Fordon - mek
roy.eriksson@haninge.se

Åke Johansson
SFH-lärare Fordon - lack
ake.johansson@haninge.se

Jennie Hallestam
SFH-lärare Svets
jeniehallestam@hotmail.com

Gustav Gripenbrand
SFH- Instruktör svets
gripenbrand.g@hotmail.com

Marica Roxentjärn
Floristutbildning
info@roxentjarn.se

SFI lärare

Olga Carlberg
SFH/SFI-lärare
olga.carlberg@haninge.se

Björn Petersson
SFH/SFI-lärare
bjorn.petersson@haninge.se

Siv Hellman
SFH/SFI-lärare
siv.hellman@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 10 december 2018