Kontakta SFI-lärare

Kontaktuppgifter till lärarna i SFI, Svenska för invandrare, på Centrum Vux.

Lärare i SFI, Svenska för invandrare

Adis Fazlji
SFI
adis.fazlji@haninge.se

Anna Etoh
SFl
anna.etoh@haninge.se

Asuman Kurdoglu Tiryaki
SFI
asuman.kurdoglu@haninge.se

Beatrice Gillijam
SFI
beatrice.gillijam@haninge.se

Cathrine Fredman
SFI
cathrine.fredman@haninge.se

Christine Söderström
SFI
christine.soderstrom@haninge.se

Cinna Alenius
SFI
cinna.alenius@haninge.se

David Santos
SFl
david.santos@haninge.se

Ida Mejbert
SFI
ida.mejbert@haninge.se 

Jennie Ramstedt
Samordnare
jennie.ramstedt@haninge.se

Joanna Mangold
SFI
joanna.mangold@haninge.se

Kamila Makoswska
SFI
kamila.makowska@haninge.se

Karolina Hård
SFI
karolina.hard@haninge.se

Kerstin Eklund
SFI
kerstin.eklund@haninge.se

Laith Hassan
SFI
laith.hassan@haninge.se

Lotta Svedberg
SFI
lotta.svedberg@haninge.se

SFI
nedhal.pirababi@haninge.se

Oksana Lutsiv
SFI
oksana.lutsiv@haninge.se

Olov Hamilton
SFI
olov.hamilton@haninge.se

Rojina Tabatabaei
SFI
rojina.tabatabaei@haninge.se

Sabina Lundgren
SFI
sabina.hukiclundgren@haninge.se

Sharmin Uddin
SFI
sharmin.uddin@haninge.se

Stalina Abdo
SFI
stalina.abdo@haninge.se

Susanne Stenberg
SFI
susanne.stenberg@haninge.se

Svetlana Flensburg
SFI
svetlana.flensburg@haninge.se

Torulf Lööw
SFI
torulf.loow@haninge.se

Åsa Sjöberg
SFI
asa.sjoberg@haninge.se

Östen Carlsson
SFI
osten.carlsson@haninge.se

Senast uppdaterad: 31 augusti 2018