Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webbplats. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Kontakta SFI-lärare

Kontaktuppgifter till lärarna i SFI, Svenska för invandrare, på Centrum Vux.

Lärare i SFI, Svenska för invandrare

Adis Fazlji
SFI
adis.fazlji@haninge.se

Agnieszka Peplinska
SFI
agnieszka.peplinska@haninge.se

Anna Etoh
SFl
anna.etoh@haninge.se

Asuman Kurdoglu Tiryaki
SFI
asuman.kurdoglu@haninge.se

Beatrice Gillijam
SFI
beatrice.gillijam@haninge.se

Cathrine Fredman
SFI
cathrine.fredman@haninge.se

Christine Söderström
SFI
christine.soderstrom@haninge.se

Cinna Alenius
SFI
cinna.alenius@haninge.se

David Santos
SFl
david.santos@haninge.se

Ida Mejbert
SFI
ida.mejbert@haninge.se 

Jennie Ramstedt
SFI
jennie.ramstedt@haninge.se

Joanna Mangold
SFI
joanna.mangold@haninge.se

Jonas Storm
SFl
jonas.storm@haninge.se

Karolina Hård
SFI
karolina.hard@haninge.se

Kerstin Eklund
SFI
kerstin.eklund@haninge.se

Laith Hassan
SFI
laith.hassan@haninge.se

Lotta Svedberg
SFI
lotta.svedberg@haninge.se

Michael Franzl
SFI
michael.franzl@haninge.se

Miljko Ivankovic
SFI
miljko.ivankovic@haninge.se

Nedhal Pirababi
SFI
nedhal.pirababi@haninge.se

Oksana Lutsiv
SFI
oksana.lutsiv@haninge.se

Olov Hamilton
SFI
olov.hamilton@haninge.se

Rojina Tabatabaei
SFI
rojina.tabatabaei@haninge.se

Sabina Lundgren
SFI
sabina.hukiclundgren@haninge.se

Sharmin Uddin
SFI
sharmin.uddin@haninge.se

Stalina Abdo
SFI
stalina.abdo@haninge.se

Susanne Stenberg
SFI
susanne.stenberg@haninge.se

Torulf Lööw
SFI
torulf.loow@haninge.se

Östen Carlsson
SFI
osten.carlsson@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 31 augusti 2018

Kontakt

SFI på Centrum Vux
Receptionen 08-6067901
sfi@haninge.se

Studie- och yrkesvägledare SFI
Jonas Storm, 08-6064964
jonas.storm@haninge.se

Besök SFI
Riksäpplet, Marinens Väg 30, ingång A, plan 5 och 6