Kontakta SFI-lärare

Kontaktuppgifter till lärarna i SFI, Svenska för invandrare, på Centrum Vux.

Lärare i SFI, Svenska för invandrare

Andris Zalelis
SFl
andris.zalelis@haninge.se

Anna Etoh
SFl
anna.etoh@haninge.se

Asuman Kurdoglu Tiryaki
SFI
asuman.kurdoglu@haninge.se

Björn Petersson
SFI
bjorn.petersson@haninge.se

Cathrine Fredman
SFI
cathrine.fredman@haninge.se

Cecilia Cederholm
SFI Etableringscentrum
cecilia.cederholm@haninge.se

Christer Törnqvist
SFl/Språktränare/Tentavakt
08- 606 84 18
christer.tornqvist@haninge.se

Cinna Alenius
SFI
cinna.alenius@haninge.se

David Santos
SFl
david.santos@haninge.se

Joanna Mangold
SFI
joanna.mangold@haninge.se

Jonas Storm
SFl
jonas.storm@haninge.se

Kerstin Eklund
SFI
kerstin.eklund@haninge.se

Laith Hassan
SFI
laith.hassan@haninge.se

Lotta Svedberg
SFI
lotta.svedberg@haninge.se

Lovisa Alwert (Lisa)
SFI
lovisa.alwert@haninge.se

Michael Franzl
SFI
michael.franzl@haninge.se

Mikaela Gröndahl
SFI
mikaela.grondahl@haninge.se

Mikaela Malgac
SFI
mikaela.malgac@haninge.se

Miljko Ivankovic
SFI
miljko.ivankovic@haninge.se

Mimi Söderberg
SFI/Tal/Röstpedagog
mimi.soderberg@haninge.se

Nedhal Pirababi
SFI
nedhal.pirababi@haninge.se

Oksana Lutsiv
SFI
oksana.lutsiv@haninge.se

Olov Hamilton
SFI
olov.hamilton@haninge.se

Pembegül Celepli
SFI
pembegul.celepli@haninge.se

Renée Posse
SFI
rene.posse@haninge.se

Rojina Tabatabaei
SFI
rojina.tabatabaeizavareh@haninge.se

Sabina Lundgren
SFI
sabina.hukiclundgren@haninge.se

Sharmin Uddin
SFI
sharmin.uddin@haninge.se

Stalina Abdo
SFI
stalina.abdo@haninge.se

Susanne Stenberg
SFI
susanne.stenberg@haninge.se

Dan Andersson
SFI/extra lärarassistent
dan.andersson@haninge.se

Lena (Eva) Bast
SFI/extra lärarassistent
eva.bast@haninge.se

Fatina Chehadeh
SFI/extra lärarassistent
fatina.chehadeh@haninge.se

Khaled Nassif
SFI/extra lärarassistent
khaled.nassif@haninge.se

Kontakt för den här sidan: centrumvux@haninge.se

Senast uppdaterad: 31 augusti 2018